Rýchla kalkulácia úverov

Výpočet úrokov na kalkulačkeDostali ste sa do situácie, ktorá sa dá vyriešiť jedine financiami? Momentálne si takúto sumu ale nemôžete dovoliť?  Podľa toho koľko, ako rýchlo či za akých podmienok peniaze potrebujete, rozdeľujeme tri základné druhy pôžičky resp. úveru. Pri nižších čiastkach väčšinou nikto neprepočítava, pretože straty bývajú minimálne. Pokiaľ sa teda dlžník nezaplatenie s úžerníckymi nedôveryhodnými spoločnosťami. Pri vyšších sumách by mohli byť straty oveľa väčšie. Preto by sme chceli zdôrazniť, že na trhu je bezplatná a rýchla kalkulácia úverov, s ktorou ihneď odhalíte to najlepšie a najvýhodnejšie pre vás. Z vašej strany si to bude žiadať len časovú investíciu, a to len niekoľko minút. Žiadne zbytočné zdržovania alebo prehovárania.

Tri možnosti požičania

Pri žiadosti o úvery môžete kontaktovať tri druhy subjektov: bankové a nebankové spoločnosti a súkromníkov. Pričom prvé dve inštitúcie ponúkajú získanie financií oficiálnou cestou. Súkromníci požičiavajú peniaze na zmenku, to znamená, že musíte spĺňať také podmienky, ako si určia oni. Mnohokrát sú získateľné za jednoduchších podmienok, no zároveň zvyknú neplatičov prísnejšie sankcionovať. V našom článku sa budeme sústrediť hlavne na ponuky bankových a nebankových úverov, ktorých kalkulácia prebieha oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie.

Základný rozdiel medzi bankovými a nebankovými ponukami je v tom, za akých podmienok ich možno získať a aké sumy poskytujú. V bankách môžete dostať oveľa viac, no zároveň je potrebné spĺňať náročnejšie podmienky už aj vtedy, ak žiadate nízke sumy. Zatiaľ čo rýchle úvery a pôžičky do 500 eur môžete v nebankovej spoločnosti získať napr. bez dokladovania príjmu či bez registra, v bankovej to určite umožnené nebude. Rovnako aj čo sa týka požičiavania pre nezamestnaných. Väčšiu šancu majú v nebankovej spoločnosti než v bankovej. Najzákladnejšie delenie, podľa ktorého hneď každý vie, o aký produkt má žiadať, si uvedieme nižšie. Teraz vám predstavíme ako si čo najrýchlejšie a najjednoduchšie zistiť vaše možnosti.

Tri základné produkty

Ak neviete, ktorú spoločnosť so žiadosťou o rýchlu kalkuláciu úverov osloviť, môžete sa rozhodnúť na základne tohto delenia. Pre tých, ktorí potrebujú peniaze do niekoľkých minút, prípadne 24 hodín, sú k dispozícii nebankové pôžičky ihneď. Ďalšia kategória sa týka žiadateľov, ktorí môžu na pomoc počkať aj týždeň. A pre tých, ktorí potrebujú vysoké sumy na dlhší čas, pričom im nevadia náročné podmienky, sú to dlhodobé úvery, ktorých rýchla online kalkulácia môže odhaliť všetky nevýhodné body a poplatky. Konkretizujme si tieto tri produkty bližšie.

  1. Nebankové pôžičky ihneď sú pre každého, kto potrebuje maximálne 500 dní do 24 hodín. Pri šťastí môžu byť na účte žiadateľa už do 10 minút. Ich veľkou výhodou je, že sú sprostredkované bez náročných kritérií a šancu na ich získanie majú skoro všetci. Napr. so záznamom v registri, bez dokladovania príjmu, nezamestnaní, dôchodcovia, študenti, ženy na materskej atď. Na rýchlu kalkuláciu týchto úverov nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje, všetko máte zreteľne vyznačené na sprostredkovateľskej stránke. Splatnosť tohto typu produktu je ale krátka, maximálne 30 dní.
  2. Rýchle pôžičky už ponúkajú aj bankové spoločnosti, no za náročnejších podmienok. Žiadať je možné aj o niekoľkotisícové sumy, ktoré zvyknú byť doručené do týždňa. Rýchla kalkulácia týchto úverov je samozrejmosťou, pretože jednotlivé ponuky sa môže líšiť vo väčšej miere. Ich splatnosť môže byť aj niekoľkoročná.
  3. Dlhodobé úvery sú často žiadané produkty, bez kalkulácie by sme o nich rozhodne nemali žiadať. Údaj o úroku by totiž nemal byť jediný, ktorý vás o jeho výhodnosti presvedčí. Najdôležitejší je RPMN, ktorý môže byť podstatne vyšší ako úrok, pretože zobrazuje vašu reálnu ročnú útratu na produkte. Získať dlhodobé úvery nie je vôbec jednoduché a rýchla kalkulácia vás o tom presvedčí. Na jednej strane treba vo väčšine prípadov založiť nehnuteľnosť, na strane druhej spĺňať aj iné náročné kritériá. Doba splácania týchto produktov môže byť aj 30 rokov.

Bezplatná online kalkulačka

Veľká radosťNa kalkuláciu a rýchle porovnanie úverov bola špeciálne vyvinutá online kalkulačka, ktorá vám zobrazí také ponuky, aké chcete. To znamená, že nemusíte navštevovať všetky rôzne spoločnosti, aby ste si zistili ich presnú ponuku. Výpočet si viete urobiť pohodlne priamo z domu. Potrebné je len zadať niektoré vami požadované parametre ako výška žiadanej sumy, doba splatnosti, hodnota založenej nehnuteľnosti a doba fixácie. To, že vám to nezaberie ani 10 minút snáď nemusíme prízvukovať. Po odoslaní vami zadaných parametrov sa začne automatická rýchla kalkulácia úverov, ktorá zo všetkých databáz zobrazí ponuky vhodné pre vás. Neznamená to, že všetky aj vhodné budú. Práve preto je tu kalkulačka. Aby vám presne ukázala, čo sa vám oplatí a čo už nie. Rozdiely v jednotlivých ponukách môžu predstavovať aj niekoľko desiatok tisíc eur, čo určite nie je málo.

Ako ste možno správne usúdili, rýchla kalkulácia úverov sa aplikuje hlavne  na sumy, ktoré predpokladajú dlhšiu, niekoľkoročnú dobu splatnosti. Pri nižších sumách je možné vypracovať individuálne ponuky, ktoré by vám prišli jednotlivo po vypísaní multižiadosti, ktorú nájdete aj na stránke Peniazomatu.

V našom príspevku sme sa vám stručne snažili priblížiť tému pôžičiek. Výhodnosť úverov by ste nemali bez príslušnej kalkulácie, hoc aj rýchlej, uzatvárať. Práve kalkulačka vám totiž ukáže, že zdanlivo najlepšia ponuka vôbec nemusí byť taká dobrá, ako sa na začiatku javila. A sa nechcete nechať pripraviť o desaťtisíce eur, o každom finančnom produkte sa dostatočne informujte. Aj na to vám slúži bezplatná a rýchla kalkulácia úverov, o ktorej viac sa môžete dočítať aj v tomto článku.

Leave a Comment